Výběr z programů pro tvorbu videí a zpracování fotografií:

AviDemux

Program na úpravu, střih, ozvučení a konverzi videa. Výsledky lze exportovat přímo na videoservery jako YouTube. U editace lze, video spojovat, filtrovat, překódovat. Nabízí funkce pro úpravu zvukové stopy videa. Můžete použít různé filtry a efekty na vylepšení a úpravy videa (barvy, šum, ořezávání, otáčení atd.) nebo vkládat titulky.

Operační systém: Linux, Mac OS X, Windows XP a vyšší

Odkaz ke stažení ZDE: AviDemux


VirtualDub

Nejde o klasický videoeditor, nýbrž o video capture/processing utilitu a tomu také odpovídá jednodušší uživatelské ovládání. Můžete aplikovat i různé filtry. U videa můžete měnit snímkovací frekvenci, barevnou hloubku, kompresi apod. Nástroj je silný především ve výběru a nastavení video a audio kodeku.

Operační systém: Windows XP a novější

Odkaz ke stažení ZDE: VirtualDub
 

Windows Movie Maker

Program umí video importovat (z různých zdrojů), stříhat, přidávat efekty, doplnit zvuky, popisky i titulky. Nechybí stabilizace obrazu. Zvuky lze podkreslovat originální zvuk nebo přidávat komentář. Exportovat lze do různých videosouborů (včetně vysokého rozlišení), na DVD, přenosná zařízení a také na YouTube, atd.

Operační systém: Windows 7 a novější

Odkaz ke stažení ZDE: Windows Movie Maker

 

Freemake Video Converter

Software pro konvertování videa a jeho editaci. Podporuje celou řadu formátů. Dokáže z videa vytvářet obrazové prezentace a doplnit je o hudbu. Obsahuje i funkce pro spojení videa, jeho otočení, odstranění nepotřebných částí. Převedená videa je možné rovnou vypálit na DVD či Blu-ray disk či nahrát YouTube nebo Facebooku.

Operační systém: Windows XP a novější

Odkaz ke stažení ZDE: Freemake Video Converter

Foto2AVI

S tímto programem můžete převést vaše digitální fotografie či obrázky do video souboru. Podporované obrázky - JPEG, BMP, PNG (vstupní soubory).    Podpora pro video formáty - AVI, MPEG, FLV (výstupní soubory). Přidávání základních efektů a úprava obrázků (jasu, kontrastu atd.). Pokročilejší efekty (např. vlnění). Titulky, popisky a loga. Přidání externí audio stopy ve formátu WAV, MP3 nebo OGG a mnoho dalšího.

Operační systém: Windows XP a novější

Odkaz ke stažení ZDE: Foto2avi

 

Photo Slideshow Maker

Photo Slideshow Maker Free je výkonný nástroj sloužící ke tvorbě flashových foto prezentací. Vzhledem k jednoduchému a intuitivnímu rozhraní je použití snadné. K prezentaci můžete přidat hudbu, obrázky, dynamická textová pole, popisky apod. Program nabízí stovky šablon a tak je již jen na vás, kterou z nich si vyberete a jakou podobu vaší prezentaci dáte. Vzniklá prezentace může být exportována do formátů SWF nebo HTML, což jsou formáty, které vám umožní ji snadno publikovat na svých webových stránkách, MySpace nebo blogu.

Operační systém: Windows XP a novější

Odkaz ke stažení ZDE: Photo Slideshow Maker

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

VYPLŇTE A ODEŠLETE NÁM TENTO JEDNODUCHÝ FORMULÁŘ

POSLÁNÍ SOUBORŮ

Nejjednodušší způsob jak nám poslat vaše soubory (foto, video, hudba) je prostřednictvím free služby USCHOVNA.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Učinit tak můžete na tomto odkazu:

Joomla templates by Joomlashine