Standardní průběh objednávky je následující:

1. Výběr fotek a videí:

- doporučujeme vybrané fotky a videa pro vaši přehlednost zkopírovat do nové složky. Pokud fotky a videa nejdou podle názvu časově za sebou, je dobré soubory přejmenovat, tak aby soubory po sobě následovaly (např. 1,2,3, atd.). Protože tak budou fotky za sebou zobrazovány i ve vytvořeném videu.

- vybrané fotky a videa nám odešlete. Protože velikost fotek a videí bývá velká, doporučujeme soubory posílat přes stránky www.uschovna.cz. Po rozkliknutí odkazu na pravé straně našich stránek se vám služba automaticky otevře v novém okně prohlížeče. Návod na zaslání souborů prostřednitvím "úschovny" si můžete rozkliknou zde: NÁVOD NA ZASLÁNÍ SOUBORŮ PROSTŘEDNITVÍM ÚSCHOVNY

- v kolonce "komu" při zasíláním prostřednictví úschovny vyplňte naši emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

- vaše materiály nám můžete poslat elektronicky i jiným způsobem, jako např. emailem, zasláním odkazu ke stažení, apod. Pokud je problém v zaslání elektronickou formou, můžete nám vaše podklady poslat poštou nebo jiným dopravcem na naši doručovací adresu (viz. kontakty) na USB nebo DVD nosiči.

- pokud na základě vámi vyplněného a odeslaného poptávkového formuláře (viz. krok 2) zjistíme, že nám vaše fotky nebyly doručeny, budeme vás kontaktovat.

2. Vyplnění a odeslání poptávkového formuláře:

- vyplněním našeho POPTÁVKOVÉHO FORMULÁŘE nám sdělíte jak by vaše fotovideo mělo asi vypadat. Jedná se převážně o určení hudby na pozadí, přiřazení popisků k jednotlivým fotkám, typ zpracovávané události, apod. Ve formuláři je na jeho konci položka s doplňujícími požadavky, kde nám můžete připsat požadavky a poznámky, které nám chcete sdělit.
- vaše fotky a videa můžeme na přání i různě upravovat. Stačí do poznámek dopsat, že např. z fotky č.14 chcete použít pouze výřez vašeho pejska, nebo, že video č.2 chcete použít od 15 sekundy, nebo třeba do času příchodu tchýně, apod.

- není nutné všechny položky ve formuláři vyplňovat, ale čím více informací od vás dostaneme, tím více bude vaše fotovideo jedinečné a personifikované.

- můžete nám vaše vysněné fotovideo také důkladně popsat ve speciálním souboru jako to udělala např. naše klientka, pro kterou jsme vytvořili fotovideo (v ukázkách) jako dárek pro přítele k Vánocům. Zaslaný soubor s podklady si můžete prhlédnout ZDE: Popis fotovidea.docx

- každé fotovideo od nás je totiž vždy unikátní, nepoužíváme předpřipravené šablony. Můžete si zvolit zda chcete fotky promítat klasicky za sebou jednu po druhé, nebo zda chcete osobitejší styl, kdy je více fotek zobrazováno najednou, fotky jsou zobrazovány na pozadí videa, apod.

3. Zaslaní nabídky a zálohové faktury:

- po obdržení vašich souborů tyto podkaldy zpracujeme, zkalkulujeme cenu fotovidea a zašleme vám zálohovou fakturu. Do doby než zaplatíte zálohovou fakturu se vždy jedná o nezávaznou poptávku.

- orientační ceny vytvářených fotovideí jsou uvedeny v našem ceníku. U videí ne delších než 5 min, což je cca 60 fotek, nebývá cena vyšší než cca 500,-kč. Pro osobitejší fotovidea s vloženými videosekvencemi a speciálními požadavky bývá cena vyšší, protože vyžadují více času i více kreativity.

- jelikož je ale každé fotovideo unikát, tak i cena je vždy jiná. Od orientačních v ceníku se ale výrazně neliší.

4. Platba objednávky:

- zálohovou fakturu uhradíte prostřednictvím bankovního převodu. Po připsání platby se vaše objednávka stává závaznou a začínáme na vašem fotovideu pracovat.

5. Termín a zaslání fotovidea:

- v poptávkovém formuláři můžete zadat termín do kterého fotovideo požadujete dodat. Obvykle nám vytvoření fotovidea trvá 2-3 dny od připsání platby na náš účet. Pokud požadujete vytvořeni fotovidea opravdu rychle, snažíme se vám vždy vyhovět a vytvořit fotovideo např. do druhého dne. Je dobré termín v poptávkovém formuláři zdůraznit a po odeslání platby nám poslat potvrzení z internetovém bakovnictví, aby se mohlo začít pracovat na fotovideu ihned.

- formu dodání souboru s fotovideem můžete navolit rovněž v poptávkovém formuláři. Standardní je zaslání odkazu na váš email, ze kterého je možno fotovideo stáhnout.

6. Dodatečné úpravy:

- zejména u delších a propracovanějších fotovideí jsou následně ještě dodělávány úpravy dle připomínek zákazníka. Je možné např. doplnit další foto, přidat popisek apod.
- jednoduché úpravy jsou v rámci ceny původní objednávky. Na složitější změny a dodělávky se zpravidla dělá nová nabídka.

- ale pozor: pokud se do 14 dnů neozvete s případnými požadavky na úpravu fotovidea, je toto fotovideo i se zaslanými podklady z našich disků vymazáno a další úpravy už nejsou možné.

 

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

VYPLŇTE A ODEŠLETE NÁM TENTO JEDNODUCHÝ FORMULÁŘ

POSLÁNÍ SOUBORŮ

Nejjednodušší způsob jak nám poslat vaše soubory (foto, video, hudba) je prostřednictvím free služby USCHOVNA.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Učinit tak můžete na tomto odkazu:

Joomla templates by Joomlashine