1. Fotografie mají velký objem a nemohu vám je zaslat emailem. Co mám dělat?

2. V jakém formátu a velikosti mají být fotografie a videa, které vám posílám?

3. Jaké hudební pozadí lze k fotovideu zvolit?

4. Proč mám za fotovideo od vás platit, když si ho můžu vytvořit sám a zdarma?

5. Co se stane se soubory, které vám pošlu? Nemůžete je nějak zneužít?

6. Potřebujete při objednávce fotovidea moje osobní údaje?

7. Váš poptávkový formulář mi nevyhovuje. Můžu vám moje požadavky na fotovideo předat i jinou cestou?


1. Fotografie mají velký objem a nemohu vám je zaslat emailem. Co mám dělat?

Pro posílání většího objemu dat se nejlépe hodí internetová stránka www.uschovna.cz. Tato služba je zdarma a je docela jednoduchá a bazpečná. Stručný návod jak soubory poslat prostřednictvím úschovny rozklikněte ZDE.

2. V jakém formátu a velikosti mají být fotografie a videa, které vám posílám?

Jsme vybaveni širokou škálou programů, takže jsme schopni zpracovat fotografii a video v jakémkoliv běžném formátu.

Pro fotografii jsou nejčastějšími formáty JPG, JPEG, PNG, TIF, BMP, GIF. Pro video je to MPG, MPEG, AVI, MOV, MP4. Poradíme i s dalšími nestandardními formáty. V případě, že jsme mebyli schopni nějaký soubor zpracovat, tak by jsme vás o tom informovali.

Důležitá je velikost fotek. Není dobré posílat fotky a videa v malém rozlišení, protože to pak na velkých obrazovkách nevypadá dobře.
Pokud chcete fotovideo prezentovat např. na youtube pouze v nízkém rozlišení, tak není problém udělat prezentaci i z méně kvalitních fotografií.


3. Jaké hudební pozadí lze k fotovideu zvolit?

Standardně celou prezentaci provází hudba. Skladbu nebo více skladeb v případě delších fotovideí si můžete zvolit dle libosti. Ideální je zaslat skladbu(y) spolu s fotkami (v některém z běžných formátů). Předpokládáme, že pro zaslané nebo požadované skladby jste držitelem příslušné licence autorských práv. Pokud by tomu tak nebylo a vy by jste vytvořené video umístil na internet např. youtube, tak může být takové video smazáno popř. můžete být popotahován ohledně autorských práv k použitým skladbám.

Pokud chcete vytvořené fotovideo veřejně sdílet např. na zmíněném youtube, nebo veřejných internetových stránkách doporočujeme si požadované licence k hudebnímu doprovodu zajistit. Nebo je možno použit hudbu volně nabízenou bez licenčních poplatků (NCS - NoCopyrightSound, Freecopyright music, apod.) nebo hudbu pořízenou z některé hudební banky.

Ve fotovideu je možné každou fotografii doprovodit také speciálním zvukem nebo hudbou nezávisle na podladové hudbě. Pokud toho chcete využít lze napsat, že například k fotce č. 36 chcete přiřadit kokrhání kohouta, nebo pošlete svůj zvuk, mluvený projev apod.

4. Proč mám za fotovideo od vás platit, když si ho můžu vytvořit sám a zdarma?

Ano, je pravda, že existují programy, které se zabývají tvorbou videa z fotografií. Pokud je někdo technicky vybavený a podobným softwarům rozumí, je to cesta jak si fotovideo vytvořit sám.
My chceme naší službu nabídnou těm, kteří nejsou příliž zběhlí na počítači poř. nechtějí ztrácet čas hledáním vhodného softwaru, a jeho obsluhou. Chceme jim nabídnout vytvoření profesionálního fotovidea bez námahy a za přijatelnou cenu.

Pokud by jste se přeto chtěli pustit do vytvoření svého fotovidea sami, můžete si z našich stránek stáhnout doporučené programy. Odkaz ZDE.

5. Co se stane se soubory, které vám pošlu? Nemůžete je nějak zneužít?

S veškerým materiálem, který nám pošlete zacházíme jako s citlivými daty, ke kterým nemá žádná třetí strana přístup. Vaše soubory použiváme pouze za účelem zpracování nabídky a následně k tvorbě vašeho fotovidea. Po vytvoření fotovidea jsou soubory uchovány 14 dnů na našem disku pro případ, že bude požadavek na úpravu fotovidea. Po 14 dnech jsou vaše soubory z našeho disku smazány. Rovněž pokud do 14 dnů po zaslání materiálu pro zpracování nabídky fotovideo neobjednáte budou vaše data smazány.

Vyjímka je pokud chcete vaše fotovideo zveřejnit na našich stránkách v referencích. Vaše soubory jsou opět po 14 dnech vymazány, ale vaše fotovide (nebo jeho část) bude uloženo na našich stránkách. K tomuto ale musíte udělit vždy výslovný souhlas.

6. Potřebujete při objednávce fotovidea moje osobní údaje?

Ne. Jediné co potřebujeme je kontakní email, aby jsme s vámi mohli komunikovat. Fotovidea se nejčastěji posílají zákazníkovi elektronicky, takže žádné vaše osobní údaje nepotřebujeme. Ochrana soukromí je pro nás základní věc.

Vaše fotovideo jsme schopni zpracovat zcela anonymě, a po uplynutí 14 denín lhýty určené k připomínkování, veškerá vaše data z našich disků vymažeme.

 

7. Váš poptávkový formulář mi nevyhovuje. Můžu vám požadavky na fotovideo předat i jinou cestou?

Samozřejmě ano. Jsme si vědomi, že do strohého formuláře lze jen těžko vypsat všechny možné požadavky a drobné výstřelky vysněného fotovidea. Cesta jakou zvolíte pro předání vašich představ je na vás. Je možné nám vše napsat do emailu (i formou delší slohové práce), nebo např. napsat detailní popis vašeho fotovidea do zvláštního souboru a zaslat nám ho spolu s ostatními podklady.

Jako inspiraci můžete použít tento popis fotovidea ve wordu ZDE (Popis fotovidea.docx), který nám zákaznice zaslala pro vytvoření jejího fotovidea - viz. fotovideo CESTA K ZÁZRAKU (v ukázkách).

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

VYPLŇTE A ODEŠLETE NÁM TENTO JEDNODUCHÝ FORMULÁŘ

POSLÁNÍ SOUBORŮ

Nejjednodušší způsob jak nám poslat vaše soubory (foto, video, hudba) je prostřednictvím free služby USCHOVNA.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Učinit tak můžete na tomto odkazu:

Joomla templates by Joomlashine